Wtorek, 23 października 2018 r.   Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 19.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
18 października - w krótkim jeszcze spotkaniu z rockową ofertą, dźwięki z nowego albumu znanej z występów na scenach Kujaw i Pomorza, brytyjskiej formacji THE BREW. Jeśli o koncertach mowa, dzisiejszy wieczór w toruńskiej ODNOWIE zabrzmi występami zespołów WALFAD i RIVERSIDE. Muzyka z ich nowych płyt również dzisiaj na naszej antenie. Koncertowy wątek zakończymy przypomnieniem, że w najbliższą sobotę, 20 października, na scenie bydgoskiej ARTEGO ARENA wystąpi legendarny FISH.

Uwag! Będzie głośno! Do wysłuchania cotygodniowej, choć krótkiej dawki rockowego hałasu i odkurzania membran, zaprasza Adam Droździk.